יישור שיניים שקוף

הדרך לחיוך החדש שלכם הרבה יותר קלה ממה שאתם חושבים, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

יישור שיניים שקוף, היא גישה חדשנית ליישור שיניים ללא שימוש בפלטות מתכת מסורתיות. במקום טבעות מתכת משתמשים בקשתיות שקופות, כמעט בלתי נראות, שמתלבשות במדויק על השיניים ומעבירות אותן בהדרגה למקומן הרצוי.

איך זה עובד?

פגישת ייעוץ ואבחון

במפגש הראשון מתבצעת בדיקה יסודית של השיניים, החניכיים ובריאות הפה הכללית ונעשית הערכת מצב ע"י אורתודנט.

תכנון הטיפול

תוכנת מחשב מתקדמת משמשת ליצירת מודל תלת מימדי של שיני המטופל על סמך ההתרשמות והסריקות. רופא השיניים משתמש במודל זה כדי לתכנן את תנועת השיניים שלב אחר שלב עד להשגת היישור הרצוי.

הכנת קשתיות שקופות מותאמות אישית

בהתבסס על תוכנית הטיפול, נוצרת סדרה של מיישרים בהתאמה אישית באמצעות פלסטיק שקוף. כל יישור שונה במקצת מהקודם, שנועד להפעיל לחץ עדין על השיניים כדי להנחות אותן למיקום הרצוי.

לבישת הקשתיות השקופות

המטופל מקבל הוראה ללבוש כל סט של מיישרים במשך כ-20 עד 22 שעות ביממה ולהסיר אותם רק לצורך אכילה, שתייה (כל דבר מלבד מים), צחצוח ושימוש בחוט דנטלי. הקשתיות השקופות מוחלפות בהתאם לתוכנית הטיפול.

בדיקות סדירות

לאורך תהליך הטיפול, המטופל מגיע למרפאה מעת לעת כדי לעקוב אחר ההתקדמות היישור ולקבל סטים חדשים של קשתיות שקופות.

הדרך לחיוך החדש שלכם הרבה יותר קלה ממה שאתם חושבים, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

היתרונות של יישור שיניים עם הקשתיות השקופות

התהליך כמעט בלתי נראה

הקשתיות שקופות ומתמזגות עם הצבע הטבעי של השיניים, מה שהופך אותן פחות בולטות באופן משמעותי מהשיטות המסורתיות. יישור שיניים שקוף הוא בחירה פופולרית עבור מבוגרים ובני נוער אשר מודעים להופעתם ונראותם.

ניתנות להסרה

בניגוד לסוגרים קבועים, ניתן להסיר בקלות את הקשתיות השקופות לצורך אכילה, שתייה והיגיינת הפה. המשמעות היא שיש פחות הגבלות תזונתיות בהשוואה לפלטה ושמירה על בריאות הפה נוחה יותר.

נוחות

הקשתיות השקופות נעשות בהתאמה אישית שמפחיתה את הסבירות לגירוי או אי נוחות בחלק הפנימי של הפה הקשורים לעתים קרובות עם פלטה.

תוצאה ידועה מראש

השימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובתוכנות לתכנון טיפולים מאפשרים במקרים רבים תוצאות מדויקות וצפויות מראש.

היגיינת הפה משופרת

עם היכולת להסיר את הקשתיות השקופות, קל יותר לשמור על היגיינת פה תקינה במהלך הטיפול ולהפחית את הסיכון לעששת ובעיות חניכיים.

חשוב לציין כי יישור שיניים שקוף עשוי שלא להתאים לכל המקרים האורתודנטיים בהם ניתן לטפל בצורה טובה יותר בסוגרים ממתכת או בשיטות מסורתיות אחרות. חשוב להתייעץ עם אורתודנט מנוסה כדי לקבוע את אפשרות הטיפול המתאימה ביותר לצרכים האישיים.

מה הלקוחות שלנו אומרים

דילוג לתוכן