ציפויים

הדרך לחיוך החדש שלכם הרבה יותר קלה ממה שאתם חושבים, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

ציפויי שיניים הם קונכיות דקיקות בהתאמה אישית שנועדו לכסות את המשטח הקדמי של השיניים כדי לשפר את המראה שלהן. הציפויים עשויים בדרך כלל מחרסינה ומשמשים לטיפול בבעיות שיניים קוסמטיות שונות, כגון שיניים מוכתמות, סדוקות, לא מיושרות או שחוקות. ציפויים הם אפשרות פופולרית לרפואת שיניים קוסמטית עבור אנשים המעוניינים להשיג חיוך אסתטי ומושך יותר.

איך זה עובד?

ייעוץ ותכנון טיפול

במפגש הראשון עם הרופא, תדונו בחששות ובמטרות הקוסמטיות שלכם, רופא השיניים יעריך את בריאות הפה ויקבע אם אתם מועמדים מתאימים לציפויים.

הכנת השיניים

כדי לפנות מקום לציפוי, בדרך כלל מסירים כמות קטנה של אמייל מהמשטח הקדמי של השיניים. כמות האמייל שהוסר בדרך כלל מינימלית, שווה בערך לעובי הפורניר שיש להוסיף.

רשמים

לאחר הכנת השיניים רופא השיניים ייקח טביעות צורה וגודל מהשיניים שלכם. טביעות אלו משמשות ליצירת ציפויים מותאמים אישית המתאימים לשיניים שלכם במדויק.

ציפויים זמניים

במקרים מסוימים, ניתן להניח ציפויים זמניים על השיניים בזמן שיוצרים ציפויים קבועים. זה עוזר להגן על השיניים המוכנות ומספק מושג איך התוצאה הסופית עשויה להיראות.

הדבקת פורניר

לאחר שהציפויים הקבועים יהיו מוכנים, רופא השיניים יבדוק את ההתאמה, הצורה והצבע שלהם. ניתן לבצע התאמות לפי הצורך. לאחר מכן, הציפויים מחוברים לצמיתות למשטח הקדמי של השיניים באמצעות צמנט (דבק דנטלי).

הדרך לחיוך החדש שלכם הרבה יותר קלה ממה שאתם חושבים, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

היתרונות של ציפוי שיניים

שיפור קוסמטי

ציפוי שיניים יכול לשפר באופן דרמטי את מראה השיניים המושפעות משינוי צבע, כתמים, שבבים, סדקים או צורות לא סדירות.

מראה טבעי

ציפויים מיוצרים בהתאמה אישית לצבע, לצורה ולגודל של השיניים הטבעיות ומספקים חיוך חלק וטבעי למראה.

עמידות בפני כתמים

ציפויי חרסינה עמידים מאוד בפני כתמים ועוזרים לשמור על חיוך בהיר ואסתטי.

עמיד

כאשר הם מטופלים כראוי, ציפוי שיניים יכול להחזיק מעמד שנים רבות, מה שהופך אותם לפתרון קוסמטי עמיד לאורך זמן.

אסתטיקה

פורנירים יכולים לטפל בבעיות קוסמטיות שונות, החל משינוי צבע ועד חוסר יישור קל, ומספקים מראה אחיד ואסתטי.

חשוב לציין שציפוי שיניים הוא בעיקר טיפול שיניים קוסמטי וייתכן שלא יתאים לטיפול בבעיות בריאות שיניים משמעותיות או בעיות מבניות בשיניים.

בנוסף, שמירה על נוהלי היגיינת פה טובים, בדיקות שיניים קבועות והימנעות מהרגלים שעלולים לפגוע בשיניים (למשל, נשיכת חפצים קשים) יכולים לעזור להאריך את תוחלת החיים של ציפוי שיניים.

מה הלקוחות שלנו אומרים

דילוג לתוכן