אודות

רפואת שיניים, הליכים משקמים, אסתטיקה דנטאלית וחינוך לבריאות הפה, הם רק חלק מרפואת השיניים המקיפה והמקצועית שדר' עומר ודר' עבד מעניקים בקליניקה בחולון.

המסע של דר' עומר ודר' עבד מחברי ילדות לבעלות משותפת על מרפאת שיניים פרטית בחולון הוא סיפור מדהים של חלומות משותפים ומסירות. המחויבות שלהם להעניק חווית טיפול ייחודית ונגישה לכולם היא שמייחדת אותם בתחום רפואת השיניים.

חיוך הוא הקו הקצר ביותר, המחבר בין אנשים

ד"ר עבד

ידוע בכישוריו ובמומחיותו יוצאי הדופן ברפואת שיניים, הגישה שלו לרפואת שיניים חורגת מטיפול רק בבעיות שיניים – הוא נותן עדיפות לרווחתם הכללית של מטופליו, התנהגותו העדינה וכישורי התקשורת המצוינים שלו עוזרים להרגיע אפילו את המטופלים המודאגים ביותר. 

הדרך שלו להתמקצעות כרופא שיניים כללה שנים של חינוך והכשרה, לאחר השלמת השכלתו הפורמלית שכללה קורסים, הכשרה מעשית ביניהם ניתוחי פה, יישור שיניים, שתלים ועוד, צבר ד"ר עבד את הידע והכישורים הדרושים כדי לספק רפואת שיניים איכותית ומקצועית. 

ד"ר עומר נדף

רופא שיניים מיומן ומסור, הידוע במתן טיפול שיניים יוצא דופן בתשומת לב ובמקצועיות רבה. גישתו העדינה מאפשרת לו ליצור אמון אצל מטופליו וביטחון שהם ירגישו בנוח במהלך הטיפול.

הוא לוקח את הזמן כדי להסביר ביסודיות אפשרויות טיפול ונהלים, תוך התייחסות לכל החששות, גישה פתוחה ושקופה זו קנתה לו את האמון וההערכה של מטופליו.

אחת מאבני היסוד בגישתם של דר' עומר ודר' עבד היא טיפול ממוקד מטופל. הם מבינים שטיפול שיניים יכול להיות מרתיע עבור אנשים רבים ולכן אמון וקרבה הם הבסיס לקשר עם המטופלים שלהם, הם קשובים לדאגות המטופלים, מסבירם נהלים ביסודיות ועונים על כל שאלה כדי להקל על החרדה.

הקליניקה שלהם נועדה לעורר תחושת שלווה ונוחות. מהרגע שהמטופלים נכנסים פנימה מקדמת את פניהם אווירה חמה ומזמינה שמיד מרגיעה אותם. תאורה רכה, צבעים מרגיעים ותפאורה מרגיעה תורמים לאווירה הכללית העומדת בניגוד לחרדות הנפוצות הקשורות לביקורי שיניים, השימוש שלהם בטכניקות ניהול כאב, כגון הרדמה מקומית ואפשרויות הרגעה, מבטיח שאפילו ההליכים המורכבים ביותר יהיו נוחים ככל האפשר.

בקליניקה הם משתמשים בטכניקות חדישות ומכשור חדשני על מנת לספק טיפולים יעילים ומדויקים. בין אם מדובר בבדיקות שגרתיות, טיפול מונע, הליכים משקמים או שיפורים קוסמטיים, הם מתאימים בקפדנות את הטיפולים כדי לענות על הצרכים והמטרות הייחודיות של כל מטופל.

המרפאה של דר' עומר ודר' עבד מציעה מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים מקצועית ומתקדמת,  מאסתטיקה דנטאלית ועד לטיפולים משקמים מורכבים, הם מאמינים שמניעה היא המפתח לבריאות הפה לטווח ארוך ופועלים להעצמת המטופלים עם הידע הדרוש להם כדי לשמור על חיוכים בריאים בין הביקורים, החלטתם להקים מרפאה בחולון משקפת את מחויבותם לשרת את הקהילה ולהציע שירותי בריאות הפה נגישים ומתקדמים.

החיוכים שדר' עומר ודר' עבד מעלים על פני המטופלים שלהם חורגים מעבר לכיסא השיניים. באמצעות המסירות, המקצועיות והגישה האכפתית שלהם, הם יצרו חוויה דנטלית שהופכת פחד לנוחות ומשאירה למטופלים לא רק שיניים בריאות יותר אלא גם חיוך מאיר פנים.

צור קשר

הדרך לחיוך החדש שלכם הרבה יותר קלה ממה שאתם חושבים 😃
צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
דילוג לתוכן